MARLA ACIBADEM

 • KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR

AKTİVİTELER

 • Tanışma Partisi

  Her yıl derslerin başlamasından sonraki ilk ya da ikinci hafta düzenlenen tanışma partisinde eski ve aramıza yeni katılan öğrencilerimiz tanışma fırsatı bulurlar. Hazırladığımız aktivitelere katılarak hem Marla’yı hem de yeni arkadaşlarını tanıyan öğrenciler Marla’nın tüm yıl sürecek eğlenceli İngilizce kurslarına merhaba derler.

 • Yılbaşı Partisi

  Yeni yılı tüm öğrenciler ile birlikte coşkuyla karşılanıyor. Bütün derslikler haftalar önceden öğrencilerle birlikte süsleniyor. Tabi yılbaşı ağacı da unutulmuyor. Yeni yıl yaklaşırken tüm öğrencilerimizin katılacağı bir parti düzenleniyor. Pinatalar patlatılıyor, oyunlar oynanıyor, hediyeler veriliyor. Öğrenciler, veliler ve Marla ekibi yeni yıl dileklerini yazıp “Yeni yıl Dilek Panosu”na asıyor.

 • Somestr Partisi

  Dört buçuk aylık yoğun bir eğitim dönemi ardından öğrencilerin başarı durumlarını gösteren karneler ve kursumuza katıldıkları için almaya hak kazandıkları sertifikalar dağıtılıyor. Jonglör ve animatörlerin katıldığı partide doyasıya eğlendikten sonra 2. yarıyıl için enerji depolayacakları 2 haftalık tatile merhaba diyorlar.

 • Mayıs Pikniği

  Mayıs ayı içerisinde veli ve öğrencilerin katılımıyla düzenlenen piknikte baharın tadı çıkarılıyor. İstanbul’a birkaç saatlik uzaklıktaki piknik alanlarında yapılan bu aktivitede veliler de çocuklar kadar keyif alıyorlar.

 • Yılsonu Partisi

  Uzun bir yılın ardından öğrenciler yine bir parti ile uğurlanıyor Marla’dan. 2. yarıyıldaki performanslarını gösteren karnelerini ve sertifikalarını alırken eğlenceli bir partiyle vedalaşıyorlar. Çeşitli oyun ve gösteriler eşlik ediyor bu partiye.